METE GROUP

Temizliğin Gücü

Temizlik, insanlar ve organizasyonlar için her zaman farklı şeyler ifade etmiştir. Sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturabilmek için birinci öncelik ortamın temiz olmasıdır. Değerli müşterilerimizin ruh ve beden sağlığı bizim için çok önemlidir. Çalışma ve yaşama ortamlarının temiz kalması için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Müşterilerimize vereceğimiz hizmetlerde her zaman tecrübeli ve profesyonel elemanlar sağlamayı planlarız. Böylece, müşterilerimizin profesyonel ve sürdürülebilir standartlarda kaliteli hizmet almasını sağlarız.

  • İnşaat sonrası temizlik

  • Site temizliği

  • Ev temizliği

  • AVM temizliği

  • İşyeri – Ofis temizliği

  • Hastane temizliği

  • Otel temizliği

  • Fabrika temizliği

Tecrübe

Temizlik işinin ehli bir ekiple yapılmazsa sonuç üzücü olabilir. Mete Group olarak temizlik işlerinde tecrübeli ekip arkadaşlarıyla çalışmaktayız.

Çevre

Temizlik ürünleri kullanımında her zaman doğaya zarar vermeyen aynı zamanda çevreye duyarlı temizlik maddeleri kullanıyoruz.

Memnuniyet

Mete Group olarak müşterilerimizin yapılan işi beğenmesi ve %100 memnun kalması bizim için çok önemlidir. Memnun kalınmayan iş tekrar yapılmalıdır.

Müşteriler Neden Bizi Seçiyor?

Mete Group olarak müşterilerimizin yaptığımız temizlikten memnun kalması ve daha önemlisi bizim içimize sinmesidir. Eğer müşterimiz beğenmemişse tüm ekibimiz o işi tekrar baştan yapar. Bizim için hiçbir müşteri kaybedilemez.

Tabi ki çalışma şeklimizden ve yaptığımız işlerden memnun kalan müşterilerimizin bizi başkalarına tavsiye etmesi bizim en önemli tercih nedenimiz olmaktadır.

METE GROUP

Temizlik Alanları

Mete Group olarak tecrübeli ve çevreye duyarlı ekibimizle yaptığımız temizlik hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Tadilat ve inşaat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz.

Ev Temizliği

Daire, Müstakil ev, Villa temizliği hizmeti vermekteyiz. Ayrıca günlük temizlik isteyen müşterilerimize özel hizmet vermekteyiz.

İşyeri – Ofis Temizliği

Çalışma alanınız işyeri veya ofis olabilir. Siz rahatınıza bakın, bu alanların temizliğini biz yaparız.

Otel Temizliği

Otel temizliği hizmeti vermekteyiz. Otellerde ihtiyaç olması halinde Outsourcing yöntemiyle eleman ihtiyacınızı gideriyoruz. Mete Group olarak yardımcı personel temininde sizlere yardımcı oluyoruz.

Site ve Bina Temizliği

Bina ve Siteler nüfusların yoğun olduğu yaşam alanlarıdır. Malumunuz çocukların olduğu yerde temizlik hizmeti süreklilik arz etmesi gerekmektedir. Mete Group olark Site ve Binalara temizlik hizmeti vermekteyiz.