Son Derece Güvenilir ve Etkili İş Çözümleri Sunuyoruz

Mete Group olarak bünyemizde bulunan alt firmalarımız ile güvenlik, temizlik, profesyonel bina yönetimi ve peyzaj alanlarında hizmet vermeye çalışıyoruz. Şirketimizin asıl iş alanı olan güvenlik kısmında ihtiyaç duyan tüm kurumlara ve özel güvenlik isteyen kişilere hizmet veriyoruz.

Misyonumuz

İnsanlara dürüst ve güvenilir hizmet vermek için hiç durmadan çalışmaktır.

Vizyonumuz

Gelecekte şirketimiz bünyesindeki faaliyetleri artırarak yolumuza devam etmektir.

Mete Group Kurucusu
Gökhan METE’dir.

2017 yılında kurulan firmamız her yıl bünyesinde bulunan hizmet alanlarını genişletmektedir. Saygı değer müşterilerimizin bize duyduğu güven neticesinde kendimizi hergün daha güçlü hissetmekteyiz. Bulduğumuz bu güçle firmamız büyüyor. Yaptığımız faaliyetleri artırmak ve gelecekte sektörde söz sahibi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Mete Group olarak profesyonel bina yönetim hizmetlerinde Yükseller İnşaat ile birlikte çalışıyoruz. Bizi tercih ettiği için Yükseller İnşaata teşekkür ederiz.
Günsev inşaatın yapmış olduğu konutların güvenliği bize emanettir. Birlikte çalıştığımız için Günsev İnşaata teşekkür ederiz.
Faik Atak İnşaat’ın tamamladığı konut alanlarında güvenlik ve site yönetimi alanlarında birlikte çalışıyoruz. Bizi tercih eden Faik Atak İnşaat’a teşekkür ederiz.
Özsöyler İnşaat’ın tamamladığı BOSSAN Life House Sitesi güvenliği bize emanettir. Bossan Life House Sitesi sakinlerine bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
100

REFERANS

1000

MUTLU MÜŞTERİ

10000

TEŞEKKÜR