METE GROUP

Profesyonel Yönetim Anlayışı

Bina ve sitelerin yönetimi günümüzde zor bir hal almıştır. Bina ve sitelerde yapılacak işler artmış ve klasik yönetim anlayışını kullanılmaz hale getirmiştir. Bina ve sitenizin yönetimini METE GROUP güvencesiyle yapmak isterseniz hemen bizi arayın. Tüm bina ve site sakinleri rahat etsin. METE GROUP Site ve Bina Yönetimini tercih ederseniz takibi yapılacak işler aşağıdadır.

  • Temizlik işleri

  • Çalışanların maaşları

  • Aidat toplanması

  • Çalışanların sigorta primleri

  • Asansörlerin periyodik bakımı

  • Çalışanların tazminatları

  • Peyzaj işleri

Aidat

Konut alanlarında sakinlerden aidat toplamak en zor iştir. Bizimle çalışırsanız aidat toplama derdine son veriyoruz.

Zaman

Site veya binanızda meydana gelen bir sorunun çözümü için siz zamanınızı harcamayacaksınız. Evinizde kahvenizi yudumlayın, biz sorunları hallederiz.

Düzen

Site veya binanızda belirli bir sistem ile düzeni sağlıyoruz. Sizler rahat edin biz tüm düzeni sağlarız.

Müşteriler Neden Bizi Seçiyor?

Mete Group olarak Site ve Bina Yönetimi alanında ekibimizi tecrübeli kişilerden oluşturuyoruz. Mesaisine dikkat eden ve çalıştığı yerleri benimseyen kişilerle çalışıyoruz. Bu işlerde ekibiniz güçlü ise sizde güçlü olursunuz. Müşterilerimizde ekibimizin çalışma şeklinden etkilendiği için bizi tercih ediyorlar.

Ayrıca Mete Group olarak her site ve binaya bir sistem, düzen getiriyoruz. Aidatların ödenmesi ve çalışanların görevlerini ihmal etmemesi konusunda ciddi adımlar atıyoruz. Tabi bina sitedeki meydana gelen tüm sorunlara anında müdahele ediyoruz. Bizleri tercih etmelerini bu şekilde özetleyebiliriz.

Site ve Bina Yönetimi

Profesyonel bir bakış açısı

Sisteminden ve düzen anlayışından taviz vermeyen bir yönetimle sizde çalışmak istemez misiniz?

Çalışanların Mesai Sistemi

Her çalışan tam mesai saati ve dakikasında işinin başında olur. Geç gelen veya mazeret belirtmeden işe gelmeyen personel hakkında idari işlem başlatılır. Bizim için dakikalar çok önemlidir. Hiçbir personelimize bu konuda taviz vermeyiz. Değerli müşterilerimize mahcup olmamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Aidat Ücretlerinin Toplanması

Bina ve Sitelerde en zorlu işlerden birisi olan aidat toplama ciddi bir yönetim anlayışıyla mümkün olabilir. Aidat ücretini ödemeyenler beraber çalıştığımız hukuk büroları tarafından kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmaktadır. Eğer aidat toplanmazsa bina ve sitelere hizmet verilmesi imkansız olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı ve sonradan kimse üzülmemesi için tüm sakinlerle işe başlarken bir görüşme yapmaktayız.

Temizlik İşlerinin Düzenli Yapılması

Bina ve Siteleri gösteren en önemli unsur temiz olmasıdır. Biz de Mete Group olarak anlaşmalı olduğumuz tüm bina ve sitelerde öncelikli olarak temizlik işlerini sürekli ve devamlı olarak takip altına almaktayız. Bina ve Sitenin temiz olması bizim de işimizi ciddiyetle yaptığımızı göstermektedir.

Periyodik Bakım ve Tadilatların Yapılması

Her binanın asansör sorunu malesef olmaktadır. Bu sorun ya ilk yapıldığı günden itibaren olmaktadır ya da sık kullanımdan kaynaklı arızalanmalar olmaktadır. Ama her sorunun çözümü olduğunu düşünüyoruz. Bu sebepten dolayı da işin ehli asansör firmalarıyla çalışıyoruz. Asasnsörlerin düzenli periyodik bakımlarını yaptırıyoruz. Bakımları yapılmasına rağmen meydana gelen arızalarda ise anında müdahele edilmesini sağlıyoruz.