Mete Group, Özel Güvenlik personellerini işe alırken belirli kriterlere göre alım gerçekleştirmektedir. Özel Güvenlik personeli olarak işe alacağımız kişiler hangi durumda ne yapması gerektiğini bilerek göreve talip olmaları gerekir. Mete Group olarak özel güvenlik hizmetlerinde sürekli eğitim anlayışı ile hareket ediyoruz. Eğitim planları hazırlayarak özel güvenlik personelimizin kanun, yönetmelik, gelişen teknoloji ve davranış konularında güncel bilgiye sahip olmaları sağlıyoruz.

  • Hastane Güvenliği

  • Resmi ve Özel Eğitim Kurumları Güvenliği

  • AVM Güvenliği

  • Bina ve Site Güvenliği

  • İnşaat ve Şantiye Güvenliği

  • Otel Güvenliği

  • Havaalanı Güvenliği

  • İş Merkezi Güvenliği

  • Yakın Koruma Hizmetleri

Zaman

En değerliniz zamanınızı koruyoruz. Sizi meşgul edecek tüm olumsuzluklardan koruyoruz.

Gizlilik

Kişisel gizliliğe ait ne varsa bizimle güvendedir. Kişilerin özel hayatını koruyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Çalıştığımız tüm kurum ve kişilerle uyum içinde çalışmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır.

Müşteriler Neden Bizi Seçiyor?

Özel Güvenlik Hizmetleri çok özel bir iş alanıdır. Her zaman güvenilir personel ile çalışmak temel prensibimizdir. Çünkü müşterilerimizin güvendiği herşey bizden daha önemlidir. Biz bu bilinç ve şuurla personelimizi sürekli eğitimlere alıyoruz. Bilgilendirme ve seminer çalışmalarımız devam ediyor.

Yakın koruma konusunda ise özel yetişmiş elemanlarla çalışıyoruz. İnsanların canını ve sevdiklerini canımız pahasına korumaya and içtik. Yakın koruma herkesin yapabileceği işlerden değildir.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Çalıştığımız Alanlar

Mete Group olarak Özel Güvenlik Hizmetlerinde güvenliğini sağladığımız iş kollarına yan tarafta bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

HASTANE GÜVENLİĞİ

Hastane güvenliği çok hassas alanlardan biridir. Çünkü hastanelere bilindiği üzere günde binlerce insan giriş çıkış yapmaktadır. Mete Group olarak hastanede görevlendirdiğimiz güvenlik elemanlarımıza özel eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimlerde başımızın tacı Doktor ve diğer sağlık çalışanlarının güvenliği en önemli konumuz olarak bulunmaktadır. Güvenlik elemanlarımıza ayrıca hastaneye gelen hasta ve yakınlarına ise onların da içinde bulundukları psikolojik durumlar gözönüne alınarak muamele edilmesi konularında hassa davranmaları öğretilmektedir.

BİNA VE SİTE GÜVENLİĞİ

Konut sakinleri haricinde site veya binaya giriş yapmak isteyen kişilerin sadece konut sahiplerinin onayı neticesinde giriş yapılmasını sağlıyoruz.
Site veya bina araç otoparklarında araçların güvenliğini sağlıyoruz.
Site dış alanı ve iç alanında belirlenmiş yollarda devriye hizmeti veriyoruz.
Site ve binaya gelen teknik servis, kargo, posta, kurye vs. hizmetlerin kontrollü ve kayıtlı olarak yapılmasını sağlıyoruz.

OKUL VE EĞİTİM KURUMLARI GÜVENLİĞİ

Okul ve Eğitim ortamlarında öğrenci ve çalışanların kendilerini güven içinde hissetmeleri büyük önem arz etmektedir. Okula öğrenci ve eğitim çalışanı dışında giriş-çıkış yapan kişilerin kayıtlı bir şekilde giriş ve çıkış yapmalarını sağlıyoruz. Okullarda bulunan her öğrencinin kendisini evinde gibi güvende hissetmesi için çalışıyoruz.
Ayrıca okul içinde öğrencilere karşı arkadaşlarından gelecek şiddete karşı güvenlik, her türlü istismara karşı güvenlik, alkol, uyuşturucu v.b. zararlı alışkanlıklara karşı güvenlik sağlıyoruz.

ALIŞVERİŞ MERKEZİ GÜVENLİĞİ

AVM Giriş kapılarında X-Ray cihazları ile X-Ray operatörlüğü sertifikasına sahip özel güvenlik görevlileri ile kontrollerini yapıyoruz.
Alışveriş merkezi kat aralarında devriye hizmeti verilerek kapkaç ve hırsızlıkları önlemeye çalışıyoruz.
AVM kapalı otopark alanlarında LPG’ li araçların girişinin önlenmesi için bagaj kontrolleri ve araç altı aynası ile araçların kontrolünü sağlıyoruz.
Yükseklik sınırlamasına uymayan araçların girişlerinin önlenmesi ya da kendileri için ayrılmış alanlara yönlendirmesini yapıyoruz.
Alışveriş merkezi içerisindeki mağazaların mal veren araçlarının kayıtlı, kontrollü ve belirlenen saatlerde Giriş – Çıkış yapmalarını sağlıyoruz.

OTEL GÜVENLİĞİ

Son yıllarda turistik konaklama hizmeti veren otellerde güvenlik konusu öne çıkmaktadır. Otellere dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirler gelmektedir. Bu nedenle Uluslararası Standartlarda güvenlik tedbirleri sağlanması zorunlu hale gelmiştir. Mete Group olarak otellere vereceğimiz güvenlik elemanları Turizm alanında eğitim almış kişilerden ve en az bir yabancı dili olan kişilerden seçiyoruz.